Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Avermedia_hu #794 üzenetére

    "Mi van akkor, ha ilyen esetben kihúzod a HDMI kábelt? Marad a zöld halál? Vagy ha az STB-t indítod újra, nem a PC-t?"

    Még ezeket nem próbáltam, de úgy érzem lesz még rá alkalmam :( Amikor tegnap megnyomtam a power gombot, akkor megjelent egy pillanatra az egyébként ALT+CTRL+DEL-re előjövő zárolási képernyő, tehát még azt is meg kell majd néznem, hogy elég e az ALT+CTRL+DEL, és onnan a kijelentkezés.

    A HDMI kábelt pedig ki fogom majd húzni ilyenkor (STB áramtalanítás után). A tegnapi dolog érdekessége még, hogy nem ment napokig az STB, előtte egy 30 perccel lett kb bekapcsolva, mert mikor nem tévézek, már ki szoktam kapcsolni a távirányítójával. Viszont a hiba mindig csak akkor jön elő - legalábbis eddig mindig így volt - ha az Invitel STB-án az AVer MediaCenter 3D-ben nézem a tévét :DDD

    Biztos, az STB sara - csak meglep, hogy egy bejövő videójel ilyet okoz -, mert a HDCP-s macera is ennél az STB-nél jött elő, több mint 2 évig a T-s Sagem DS86 HD MT-vel nem volt semmi ilyen probléma.

Új hozzászólás Aktív témák