Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Most vettem egy avermedia a757 T2+C pcie tunert. Felraktam a legújabb drivert. AverTV nem talált egyetlen csatornát sem, a régió Magyarország/Szegedre volt állítva, dvb-c re használnám digivel. A connector tool -t próbálgattam átraktam a dvb-c -t rf2-re átdugtam a kábelt akkor sem talált egy csatornát sem.
    Megnéztem dvbviewerrel, hát volt kép jöttek a csatornák, de nem volt benne köszönet, csukló hang széteső kép, zöldes csíkok!
    Újrahangoltam, ugyanez! Progdvb is ugyanezeket a tüneteket produkálja.
    Megpróbáltam az összes(!) pcie slotban, ugyanez az eredmény.
    Sem a progdvb sem a dvbviewer jelszintet nem jelez ki.
    Visszaraktam a technisat cablestar HD2-t, 98% jelerősség gyönyörű kép.
    Trishield kábelekből van a lakáshálózat, roppantott csatlakozókkal. Kábelprobléma nem lehet.
    Konfigurációm az aláírásomban.
    Hát köszönöm ezt a remek karácsonyt avermedia! :W Káromkodnék, de inkább nem írok semmit.
    Még azt is megpróbáltam hogy uninstalláltam a drivert, és újraraktam úgy hogy winrar-al csomagoltam ki és csak a drivert raktam fel a Win81_x64_V1.54.64.169_Install.exe -vel, a helyzet ekkor sem változott a kép hang ugyanolyan szar volt. Windows10-et használok, hát ha ez gond akkor... A 6 éves technisat tuner vígan megy rajta.
    Van egy optibox pvr hdmi ready settop box az is rendesen megy, szóval a hálózattal nem lehet gond.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák