Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Impair1980

    aktív tag

    válasz Avermedia_hu #411 üzenetére

    Szia!

    A beépített windows media player akadás mentesen és szépen játssza a felvett műsorokat, de ha bsplayer, vlc player játszom le, akkor a hang előrébb tart, mintha a képet nem vinné olyan sebességgel a lejátszóprogram. Ötlet, hogy milyen codec kellene ezekhez a lejátszókhoz?
    A felvett műsorokat 38 fps veszi fel, lehet, hogy ezért van a csúszás?

    Tv nézésére kipróbáltam én is az Avertv 3D programot, ami nem ehhez a kártyához van, de tökéletesen működik, sőt 1000 jobb, mint a MediaCenter, ami szerintem egy zsákutca.
    Csak egy a gond, hogy a HDMI bemenetet nem lehet kiválasztani.DVB-t, analóg, kompozit stb van, de ez az egy ami kellene, sajnos nincs. Nem tudnál beszélni, a fejlesztő kollégákkal, hogy érdemes lenne a HDMI-t is beletenni?
    Sőt a mediacenter nagyon sokszor kifagy a bemenet váltások között, nincs kékhalál, csak percekig gondolkodik.
    Ha a set top box-ból veszek fel műsorokat (valamiért olyat kaptam, ami nem másolás védett :DD ), akkor kb. 1 perc 300MB, kipróbáltam más formátumokat is, de ugyan az a helyzet! Valami ötlet, hogy lehetne a kisebb méretre konvertálni?

    Egyelőre ennyi, nem bántam meg, hogy ezt a kártyát választottam,set top boxhoz és DVB-t nézéséhez és felvételhez tökéletes.
    Ha még van valami tapasztalatom, megosztom veletek! De ha nektek is van, akkor szívesen veszem!

    Üdv.: Impair

Új hozzászólás Aktív témák