Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Dedikált Galaxy AI gomb az új táblagépekhez

    ma Kiszivárgott a Samsung Galaxy Tab S10+ és Galaxy Tab S10 Ultra kiegészítői közül több, ezek árulkodnak.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Side_

    aktív tag

    válasz Madn!ght #350 üzenetére

    Hát, húzós-húzós.
    1. JBL GTO szub+GTO erősítő+valami fej a maradékból. - mod: ja, hogy itt nincs maradék :DDD
    2. Xetec erősítő+DLD láda+maradékból fej
    3. Xetec erősítő+GTO szub+valami fej

    A kérdés, hogy csak a ládához kell-e az erősítő.
    Ha igen, akkor olcsóbban kijön.
    Ha később lecserélnéd (szerintem megéri) a szettet is, akkor 4csatist kéne venni.

    Xetec árak:
    Vector_2ch: ~25e
    Vector_4ch: ~35e
    GTO_monoblock vagy 2csatis: ~42-45e
    GTO szub: ~20-láda nélkül - ládával asszem +10e (Itt angy a választék - főleg ízlés kérdése h a durván odaverős, vagy a lágyabb hangú a bejövősebb.)
    DLD szub meg olyan 20körül+láda

    Fejre azért lehet többet szánnék - de ha nincs píz, akkor nemtom...az a baj, h olcsón igen nehéz jót találni.
    De tippek: Alpine 9843, (v 9845), van aki azt mondja, hogy a Grundig elég jó, esetleg pana 33xx. Foggalmam nincs mi lenne jó. Esetleg elcsípni valami jobb használtat.

    [Szerkesztve]

    ''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

  • newclass

    tag

    válasz Madn!ght #350 üzenetére

    Ennyiért nyilván kompromisszumokat kell kötni. Ajánlom, hogy akciós vagy használt cuccok között nézz szét.
    Én a következő termékeket nézném meg közelebbről:
    Panasonic cq-c 5301 fej: tavalyi, kifutó modell: 35e. Ha a fejen még sprórolni akarsz: Pana 3301-es 28e vagy a Grundig s2000-ről én is jókat olvastam, de még nem hallottam. Az mindenesetre 25e.
    Signat Onyx W12 sub+Signat Fury 400 erősítő együtt: 28e
    A berlinette az ugye nem a szedánt jelenti? Csak akor vegyél zárt ládát (persze meghallgatás után) ha egy légtérben leszel vele.
    A maradék pénz kábelre, stb...


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák