Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronyman

    aktív tag

    válasz Side_ #634 üzenetére

    ''Miaz, hogy nagyon nem szól...'' - az annyit jelent, hogy pl. 30ös hangerőnél a ladában úgy szólt, hogy beszélgetni nem lehetett mellette, itt meg simán lehet mellette beszélggetni.

    De viszont ma beültem hátra magam mögé és láss csodát mélyült a hangzás. Mivel 3ajtós a szekér, így ki sem próbáltam előtte, hogy a hátúlülő személy milyen hangokat hallhat (úgyse ülök hátúl). Igaz így sem volt az igazi,de azér már a közép alsó tartományát is hallottam.Kipróbáltam azt is mit bír a fejegység, hát meglepődtem, mert nem 50 ig van benne szufla, hanem 60 felett, de innen nem adatam neki kakaót, mert ez már azért elég tisztességesen szólt. Arra is rájöttem, hogy az első 2 gyári hangszóró 1 kalap kaki. Mert ott csak 1 utas a hangszóró és az is olyan gagyi tákolmány. Ez is lehet még a gond.

    De ma kikaptam a szobai videoton hangfalamból a mélyet és, elég lehervasztóan szólt így doboz nélkül. Valószínűsítem, tehát, hogy nincs akkora térfogata a csomagtartónak, ezért is nincsen alsó frekvencia. Meg ugye itt csillapítva van a hangzás a szövet miatt. A ladában, meg volt egy nagyon nagy zárt tér és semmi csillapítás.

    az ovál még kézben tartva is egész hangos tud lenni''''
    Ez így igaz, nekem is hangos, de nem a mélytartományban szól, hanem középtartományba

    a fejegység a ladában milyen volt?
    A ladából szedtem ki a fejegységet. Úgyhogy az nem lehet gond.
    A loudness meg minden be van kapcsolva!

    A seat mellé álltam a ladával és visszaraktam az egyik hangszórót a lada kalaptartójába.
    És a mélyek egyből helyükrre kerültek.
    Hát ennyit számít egy hatalmas csomagtartó! :O
    Visszasírom a ladát!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák