Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz Fandango #33439 üzenetére

    Ennyi alapján ne ítelj meg semmit. Nem tudni mennyi ideig nyomta azzal a géppel, te pedig kézzel szeretnéd. Lehet h vissza se törölte az anyagot rendesen, csak feltöltötte a karcokat. Sajnos nem találták még fel a spanyol viaszt, nem véletlen dolgozik mindenki 2-3-4 pasztával egyszerre.

    Hallottam olyat aki kipróbálta a 3:1-bent és csalódás volt neki, géppel. Te ugyanezt kézzel akarod. Nincs egy ismerős ahová be tudsz állni egy napra? Kert, garázs, műhely, bármi.

    [ Szerkesztve ]

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Fandango #33439 üzenetére

    Beszéltük privátba nemrég Formasterrel pont ezt a terméket. Amennyiben tényleg jó lenne, akkor sokan használnák, fel lenne kapva, cserélné mindenki erre a több pasztás szettjét.

    Erről a videóról két dolog jutott eszembe: 1, Soha ne bízz senkiben aki vertikálisan videózik a telefonjával. 2, Igaz, hiszen az interneten van.

    Nem láttad mit csinált és mit nem. Lehet áttörölte egy AG SRP-vel ami feltöltötte a karcokat 2 perc alatt, aztán lekamerázta a menzernás 3 az 1-ben palackot...

    Én is elgondolkoztam rajta, főként ügyfélautókra, hogy egyszerűbb dolgom legyen, 2-3 lépés helyett egy, de maradok a Fusso zárásnál egyenlőre.

    Ami még elméleti síkon probléma lehet a termékkel szerintem, hogy nem látod a polír eredményét 100%-osan. Mert lehet hogy elfed hibákat, amik szépen lassan előjöhetnek ahogy kopik a bevonat. Így inkább "lusta" megoldásnak jó. Gyorsabb, de cserébe kevésbé tökéletes a felület és nem annyira tartós / hidrofób mint egy tükör polír + fusso. Legalább is én így gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák