Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz WestBam #28184 üzenetére

    (#28184) WestBam
    120-at is kifizettem volna érte. :B
    Nagyjából ez volt a folyamat szerintem. Karosszériázni nem kellett, mert előtte voltam vele fényezőnél javítattni a korábbi (más által) elbaszott fényezést.
    A patentokat meg még pluszba be is szerezték nekem, ahonnan hiányzott. Gondolom azokat akkor törték el, amikor a másik kókler banda...ja nem, azok tuti nem bontottak le doblemezeket. :DDD Mindegy, hiányzott pár patent, azokat beszerezték nekem.
    Egyébként ebben volt egy vasárnap is, lehet azért lett 4 nap, vagyis hogy gondolom vasárnap nem csináltak semmit, csak ott volt a gép. :)

    A linkeket máskor megnézem, köszönjük. :R

    (#28197) ducati113
    Az tényleg jó cucc, mondjuk én nem az alvázat fújtam vele. Műanyagokat konzerválom. Eddig ezzel tartja legtovább a színt minden műanyag, és gumi. De k*rvára beszerezhetetlen. :DDD

    (#28210) Saint_
    Nekem full karcos, és repedt volt. Polír, lakk, fólia. Azóta szép. Ha nincs baja, én nem bántanám. :N Esetleg hogy ne is legyen, fóliáztasd le!

    (#28219) martillo
    Jó hát. Nekem van itthon vagy 10, 2 eladótól. Mind ugyan az. Első használat előtt érdemes jól megúsztatni, hogy a ki nem esett szöszöket is elhagyja, mert utána esetleg törlésnél a kasztnin marad. ;) Árát megéri. 40x40eseim vannak. Az autocares kendők tuti jók szerintem. De felvitték az árukat, mert rájöttek, hogy ha becsomagolják, nagyobb a marketing érték. :)
    Autocare
    HansBo
    Utóbbit vettem most kipróbálásra. Ránézésre, tapintásra u.a. mint az autocare, csak olcsóbb. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák