Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Formaster #25475 üzenetére

    Jónak tűnik, de így kevesebb mint 24 óra alatt ezt nehéz megmondani, mert pl az AG Super resin polishtól is szépek voltak a verdák, amikor kb 3 éve még azt használtam. A Wolf védelme meg nem vált be, a hobbi autón ami nem fut esőbe meg csak ritkán és garázsban áll, ott jó volt persze, de a napi, szabad ég alatt parkoló, eső áztatta XC-n hamar eltűnt a hatása. Pedig kapott egy enyhe polírt a motorháztető mielőtt nano poilsh - nano glaze - mystery juice sorrendben megkapta a védelmet, kivártam a száradást, jól is dobta a vizet, bár nem az az agyamat teljesen eldobtam kategória, de elég erősen jó volt. Viszont hamar elkezdte veszíteni a hatását, észrevehetően, 1-2 közepesen esős hónap után már csalódott voltam. Pláne hogy horror felhordani, géppel, kézzel csomó száradás, 3 réteg stb.... Még a Fusso szerintem egy óra sem volt teljes felhordással és vissza törléssel, nem panelenként, de 4 lépésben csináltam.

    Nem próbáltam, mert írták a dobozon, hogy a teljes száradásig az első 24 órában ne mossuk és ne érje víz lehetőleg. A kinézettel elégedett vagyok, a többit az idő eldönti :)

Új hozzászólás Aktív témák