Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz westcoastog #9842 üzenetére

    jaja, hát ha még vkp-zol, akkor szoftveresen is kicsit megbütykölöd a cuccot :DDD a K800-am mondjuk kb. darabokban van, joy szétment rajta, fastport csak befőttesgumival tart :DDD K510-é is... :DDD de a szoft tip-top rajta. amúgy egy szereléskor sikerült eltörnöm a kamerafedél szenzor pöcökjét és ha lehúzom a fedelet, akkor nem kapcsol a kamera. gyárilag, ha lehúzod, kamera on. de mivel husi teló, zsebbecsúszáskor simán lehúzódhat. így meg pont jó :DDD nekem kifényesedett a logi egér, aljáról lejöttek a gumi tappancsok, egérpad (teszkós) széle rojtos. logi billzet oldalán van egy mélykarc, a gombok (WASD, Space, Tab, Enter) kifényesedtek. :DDD egy néhány éve megvan a cucc, szóval... hibátlanul bírja a nyüstölést, pedig kap rendesen.

    igen, jobban bírja, karcállóbb, cserébe valamelyest törékenyebb is.
    amúgy ma láttam melóhelyen egy kollegánál egy pofára esett iPhone 3GS-t, szép pókhálós lett, de szerencsére a digitizer sértetlen, csak az üveg repedt rajta. mondom neki: acca ide, megcsinálom én okosba :DDD nem bólíntott rá :((( amúgy néztem, tök egyszerű azt szerelni. két csavar ki a dock connector mellett, öntapadó korong kijelzőre cuppant, stabil fogás, szépen fokozatosan növelve az erőt húzod a "cumit", szétnyílik, kis vékony (nem feltétlen éles) eszközzel kiakasztod a kábeleket (szorosak a csatik) és mehet a móka... régebbi darabokon ált. a Home gomb szokta megadni magát, hiszen milliószor van megnyomva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák