Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz rzls #1 üzenetére

    A haveroknak igaza van ami a hővédelmet illeti, de nem szokott probléma lenni. Jól felrakott hűtő nem esik le. A venti leállásnál pedig olyan lassan melegszik fel hogy a biosnak, vagy valamilyen hardvermonitor proginak bőségesen van ideje lelőni gépet.
    De procivásárlásnál a hővédelem valahol a 20-dik helyen van fontosság tekintetében. Viszont az ÁR és TELJESÍTMÉNY a megosztott első helyen. És ebben az amd _maximálisan nyerő_. Most egy 1700+ -os athlon xp-t éri meg venni, ami viszont körberöhögi a 1.6 p4-et.
    A p4 egy elfuserált szerkezet, tiszta pénzkidobás azt venni.
    Szóval véleményem szerint ebből a pénzből a legjobban akkor jössz ki, ha a konfig alapjául egy athlon xp1700+ -t veszel, alá meg valami via kt266a csipszetes lapot, vagy sis csipszetes lapot is vehetsz az is jó.

    www.simson4t.hu

  • 9CS

    senior tag

    válasz rzls #1 üzenetére

    Nemrég vettem AMD Xp 1700+, prockót sikerült ráfabrikáli a venit törés nélkül, ugyan melegebb, mint a régi Cel, de gyorsabb is természetesen. Az Én választásom azért esett az AMD-re, mert unom az Intel új proci-> új alaplap politikáját és ráadásúl a P4 nagyon nem éri meg az árát egyenlőre és Én most akartam gépet bővíteni és azt hasznáni nem akkor, ha majd ''beérik'' a P4.

    '' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

Aktív témák