Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Márton111 #9333 üzenetére

    Nyald meg a sót, ha ilyen protokollokat vársz, máskor ne adj inkább szakmai tanácsot. Írtam, hogy majd kikérdezlek róla, de így inkább nem kérdezek. Sosem vártam senkitől hallelúját, ha segítettem akár érdemben is.

    Több fa van, mint asztalos!

  • Soká

    senior tag

    válasz Márton111 #9333 üzenetére

    OFF
    Márton, ha már szóba került, hogy kit mennyire becsülök meg, akkor nem tartogatom tovább egy gondolatomat, ami néhányszor már kikívánkozott belőlem:
    amikor tavaly valamikor nézeteltérésbe keveredtél valakivel itt a fórumon, akkor "sikerült" megállapodnotok az illetővel, hogy nem kell egymás sorait olvasni, nem kell egymás hozzászólásaira válaszolni. Én akkor csöndesen az illető pártjára álltam és kerültem a Veled való kontaktust, aztán persze voltam annyira figyelmetlen, hogy "vétettem" a saját szabályaim ellen, legutóbb február elején(?), amikor valami teljesen off, félig-meddig világnézeti diskurzusba sodródtam Veled, noha arról már sikerült jópárszor megbizonyosodnom, hogy bennünket ég és föld választ el. Ez csak annyiban baj, hogy még egy ilyen faipari témán is átsüt olykor-olykor. Ezért aztán én a továbbiakban kissé barátságtalanul ,de egymás ignorálásának örülnék leginkább. A magam részéről a továbbiakban ehhez igyekszem tartani magamat, legalábbis kerülve a Veled való közvetlen eszmecserét, ha ez nem csorbítja a mással folytatott diskurzust, mert persze azt sem akarom, hogy másnak azzal kelljen foglalkoznia, ki kit szeret vagy nem szeret.
    Nekem sem hiányzik, hogy arra figyeljek, kit olvasok el és kit nem, de most úgy látom ez a járhatóbb út. Vagy az, hogy ritkábban nézek be ide.

Új hozzászólás Aktív témák