Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #7130 üzenetére

    A DW pilana lappal operál? :F
    2 metabó körfűrészt vettem (1 már kaput 10 év után) mind2-t metabó lappal adták
    2 DW körfűrészem van mindkettőt DW lappal adták . Lehet ez a bolti "akció" volt esetleg ,vagy így tudnám eképzelni mint hogy: A./ gyárból dw lap nélkül küldték a gépeket = azért lehetett olcsóbb mert így egy jelentős tétellel a lappal megkurtították a terméket helyette olcsóbb lappal szerelték B./ kicserélték a gyári lapot egy 6000Ft-os ritka fogú pilanára példul mert a fémvágó gérvágó gyárilag fémvágó DW lappal volt és C./ egy DW fémvágó körfűrész tele sűrűn fogakkal 30.000Ft és külön eladták, ebből már engedhettek a gép árából...
    Vettem már egy pilana hosszvágó lapot és bíz a metabo amit gyárilag mellékeltek és amúgy mindenben egyező méret fogosztás stb a metabo szebb vágási felületet csinált, gondolom kevésbé vergődik.De nem is vártam nagy csodát a pilanától, működik és kész.Nem túligényes ,de megfelel. A DW lapokról árajánlatot kértem ha fenékre ülök tőle akkor megpróbálom a freud-pro -t ők úgytűnik csinálnak olyan méretben és fogállás , és stb ami nekem kell
    Nem freud-pro-ban sajnos nem gyártanak olyan méretben a kiszemelt LM és LU1sorozatokból hosszvágásra excellent-nek titulált ( a zajcsillapított meg a titánium bevonatos) ami nekem jó amelyik lapátmérő méretben stimmel annak a tengelye nem 30-as (sorozatvágó 40-es60-as stb tengelyekre) Leginkább 250-esből kínálnak 30-as tengellyel ami közel áll de nekem 230-a kéne... LM01R 225-as átmérő 70-es tengellyel adnák,sorozatvágó :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák