Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz pali923 #22332 üzenetére

    "Van sok magyar cég, akik heti járatokat indítanak onnan, meg lehet őket találni. Vagyis érdemes nézegetni, lehet ott is kifogni jó darabokat. Ha van időd, akkor tudsz válogatni."

    Húú, Főnököm!
    Erre ki fogsz tanítani, hogy is kell ezt csinálni.
    A képlet a következő:
    Az Uni-Max szemérmetlenül felvitte ennek a Triton-klónnak az árát. Van egy példányom, de kellene még egy (most éppen nem, mert kiköltekeztem nagyon, de még az idén). Ez egy briliáns gép. De épp annyiért kínálják már akciósan, amennyiért a Triton-t meg lehet venni Angliában, Németországban. Boronkay ugyanezt úgy emlékszem, br 120-ért tudná a kezembe adni Freud néven. Nem az a bajom, hogy az unimax-oson nincs semmi kisuvickolt márkanév, hanem inkább az, hogy elképzelhető, hogy ezek a gépek ilyen fél legális, kapun kicsempészett, vagy MEO által a Felségjelzés alól kitiltott gépek. Nem tudom, hogy van a valóságban, csak valószínűsítem, hogy pl a Feud, vagy a Triton kényes arra, hogy az ő jelével hibás gép ne kerüljön a piacra.
    Szinte még nem tudtam az ebay-on kutatni Triton után úgy, hogy ne botlottam volna bele vagy gyönyörű használt példányba, vagy EU dugvillás vadiújba a Freud-hoz mérve majdnem félpénzért, az unimaxoshoz mérve szinte ugyanannyiért. És vágtam a tökömbe a kést, hogy vagy nem postázzák Mo-ra, vagy nem tudok, angolul, és nem tudom leinformálni ezmiatt a használt gépet.
    Pedig de jó lenne olykor, mikor kicsit csemegézek az ebay.uk-on, ha teljes értékű emberként licitálhatnék. Mert van ott sokszor olyan, hogy (ilyen hülyék lennének az angolok?) addig licitálnak, míg vesznek két fontért egy fontot, de van jó vétel is nem ritkán.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák