Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomgrande

    tag

    válasz thyeby #14039 üzenetére

    "Szerintem annyira semmiség lesz számodra a rögzítése, hogy egyszerűen csak felteszed a meglevő menesztődre mindenféle négyszögesítés nélkül, és már vághatsz is. A Te vékonka fáidhoz felesleges ágyúval lőni verébre, tökéletesen fogod tudni minden hókuszpókusz nélkül is rögzíteni.Amint Chris is írta, ez vaskos anyagok átvágására (hosszvágására - de azért fogsz tudni keresztbe is vágni vele, nyugi!) lett kalibrálva."
    Engedd meg hogy azt mondjam megint írtál valamit csak foggyon a ténta.
    Ugye tudjuk hogy akinek írtad nem rendelkezik ipari gépekkel. Milyen gépnek nagyobb 80mm-nél a menesztő tárcsája? mert ennek a lapnak 80-as lik van a közepén.
    Ennek a lapnak a fogszáma fogai hosszvágásra vannak kialakítva. Akkor mi lett keresztvágásra kalibrálva? A vágásképe semmi esetre.

    "Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

  • stgellert

    aktív tag

    válasz thyeby #14039 üzenetére

    Köszi szépen :)) Az árral megnyugtattál, mert pont 10ér vettem - fóliázott, gyári új, szerintem tévedésből vette valaki, vagy más gépre váltott, nem tudom :) A közepét azért muszáj megcsinálnom, mert ugye 80as a lyuk, én meg 16os tengelyre rakom fel, máshogy nem tudom központosítani, 1,2 kwos motorral, áttétellel. Egyedül arra kell, hogy 10 cm-es mahagóniból 5 mm-es vastag lapokat gyártsak, szalagfűrésszel nem lett túl szép a vágáskép, sok csiszolást igényel utólag. Ez a fűrészlap meg szembesétált velem :DD Keresztvágás nem lesz, úgyhogy még rendeltetésszerű is lesz a használata.

Új hozzászólás Aktív témák