Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Vikusz77 #6197 üzenetére

    Már hogy lenne harag emiatt, te dilis? Csak támpontot adok, nem parancsot!


    Ezt a torxkészletet talán a partikerben vettem egy ezres körül. Ebben találtam ezt a háromélű zenkolót, meglepetésemre jól teljesít, ráadásul befogható a csavarozógépbe is.


    Ezt a rendszerűt szeretem leginkább használni, mert egy menetben elő is fúr. Ára 3 és 5 ezer között mozog. Megéri.


    Lidi-s. 800 pénz alles komplette. A furdancsok szemetek, azt ki kell dobni. A zenkolók külső átmérője megegyezik (???), de mindegyiken van határológyűrű, és jóféle fafúrót beletéve a hármas, négyes, ötös(ebben már nem vagyok annyira biztos, lehet, h ötös az nem) reissercsavarokhoz jól használható. A túlélőkészletbe nagyon jól illik.

    Sajnos sok esetben a jobbféle (a 3-5 ezer ft-os) határológyűrű nélkül kerül a boltokba. De a lidis pont illik rá. Ha oszlopos fúróba tehető a fúrandó munkadarab, akkor nekem a háromélű is elég jól muzsikált, de le kell venni a fordulatot három élnél, hogy ne legyen tojás a furat.
    Ja, és a rögzítő hernyócsavar alatt picit meg szoktam köszörülni a fafúrót, h ne tudjon elfordulni, a megnyomnám a fúrógépet.

    Ennyit tudtam segíteni.
    Fémhez meg a sima fémcsigafúrót szoktam használni. Ezeket kizárólag fához.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák