Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skbalint

    tag

    válasz Patice #56427 üzenetére

    Azért ez sem teljesen igaz, előbb írta blakey is például ezt:
    Egyedül Sony tv-n nem próbáltad. :) Tudom miről írsz, engem is zavar de a tv-m segítségével mindez láthatatlan, gyönyörűen kiküszöböli a dolgokat.

    (#56428) blakey
    Nem más tevékenységi köre érdekel, csak ha egy szakmai fórumba folyamatosan van egy állítás, indoklás nélkül, ráadásul szerintem önellentmondással ("ugyan nem látszik a kadenciahelyes lejéátszás hiánya, de azért kell mellé egy igazi médialejaszó"), akkor gondoltam rákérdezek, hogy miért van ez a kijelentés.

    Itt most elektronikai céleszközökről beszélünk, nem festményekről például és azzal járó élvezeti értékről.
    Ha csak azért kell 3 eszköz, mert szeretsz tesztelgetni, azzal sincs semmi baj, de akkor gondolom érted, hogy miért erős az a kijelentés, hogy " remekül kiegészítik egymást".

    Feltételezem azzal te is egyetértesz, hogy egy médialejátszó ad valami pluszt a tv beépített lejátszójához képest (kényelem, funkciók, képminőség, stb), ezért is van rá szükség, így teljesen érhető.
    Annak az indoklását nem látom sehol, hogy mit ad egy médialejátszó pluszba egy ATV4+ Infuse mellé, miközben el van könyvelve az a kijelentés, hogy kell (ugye azt te is írtad, hogy pl Sony tv-knél nem látszik a 24p hiánya, és most a HD hangoknál sincs elvileg akkor hátrány).

    Most ezen nem fogok leállni vitázni, nem ér annyit, csak gondoltam rákérdezek megint ha már felmerült, hátha kapok egy tényleges választ.

Új hozzászólás Aktív témák