Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz Joshi #55029 üzenetére

    Semmiképpen nem akartalak bántani a hozzászólásommal, bocsánatodat kérem, ha így érezted! :R
    Lehet, hogy csak a megfogalmazást lehetne pontosítani kicsit: ha azt írod, hogy Neked nem ért annyit, amennyibe került, az tökéletes és senki nem támadja. Ha azt írod, hogy "túlárazott", az egy általánosító értékelés még akkor is, ha hozzáteszed, hogy "szerintem". Biztosan voltak/vannak olyan cuccaid, melyekről a népesség 99%-a azt mondaná, hogy túlárazott. Igen ám, de más ezt akkor mondani, amikor "röhögve" megvásárolhatod, de nem teszed, mint amikor csak nagy áldozatokkal (vagy még úgy sem) vásárolhatnád meg és nem is teszed. Én az általad leírtakból azt sejtem, hogy akkoriban a 2. csoportba tartoztál, ez "puhítja" a véleményed erejét.
    Igazából egyik termék sem "túlárazott", amelyet olyan darabszámban adnak el, hogy tervezéstől az értékesítésig terjedő teljes láncolaton mindenki megtalálja a számítását benne. Akkor sem, ha ez csak 100 db-ot jelent, mint pl. a 200 db-os BMW M5 Competition Edition, melyet én akkor sem vennék meg, ha csilliárdos lennék, annak ellenére, hogy minden forintját megéri annak, aki szereti a BMW-t és ki tudja fizetni érte a 130.000 €-t.

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Új hozzászólás Aktív témák