Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    válasz GBRDVD #4907 üzenetére

    Felirat terén igazad van, ezt nem tudja. Hiányzik nekem is ez a funkció, bár más lejátszóknál állítólag pl sorozatoknál, ha egy mappában van minden, akkor egy idő után összezavarodik a lejátszó.
    Torrent fagyást illetően viszont javaslom a fórum olvasását - bár látom a negatív tapasztalatokat már sikerült elolvasnod - világosan le van írva, hogy miért fagy.
    Nyilván vannak apró hiányosságai, ezt írtam már korábban én is. Az hogy nem játszik le mindent, na erre nem tudok mit írni, mert bár jó lenne azért ha belegondolsz ez soha nem lesz így. Ha megnézel egy konvertáló progit annyi a beállítás hogy magad is elveszel benne. Tényleg idegesítő, ha nem tudsz lejátszani egy formátumot, de ez inkább néhány elborult agyú "rilézer" hibája, mintsem a lejátszóké. És ez csak romlani is fog, mert a kódolási lehetőségek száma csak nőni fog. A múltkor is linkeltél olyan formátumot, amiről kiderült, hogy szinte egy lejátszó sem boldogul vele.
    De szerintem cseréld le az A-210-et, ha ennyire elégedetlen vagy vele. Nekem is volt más lejátszóm és erre a sorsra jutott.
    Egyébként valóban jó az Egreat, olcsó is, de a firm 95%-a a két " nagy" gyártótól származik.
    Nem vitatkozni akartam, de szerintem mindenevő lejátszó nem is volt és nem is lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák