Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz DoItYourself #48723 üzenetére

    Biztos valami gagyi volt az a táv, másra nem tudok gondolni. Semmi pénzért nem adnám a Harmony adta kényelmet, nekem egy Harmony One Advanced van és nem lassú meg macerás, sőt, a legnagyobb kényelem egy távval irányítani a dolgokat. 10 éve csak Harmonyt használok. Gyári távok sértelenül pihennek a szekrényben.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Chrys_

    addikt

    válasz DoItYourself #48723 üzenetére

    Én meg ezzel (részben) nem értek egyet.
    Volt egy Harmony 900 távírányítóm, HUB-nélkül. Ennek a touchpanel-je tényleg nem volt gyors. A bonyolultság csak az egyszeri felprogramozásban látható, de ha az megvan, onnantól minden egyszerűen és gyorsan működik.
    Ezt lecseréltem egy Harmony Elite rendszerre.
    Ennél a touchpanel is úgy működik, ahogy azt elvárom. Gyors, megfelelően érzékeny az érintésre, hiba nélkül teszi a dolgát. Az egész lényege az activity-k programozása. Ha meg csak egy konkrét eszközt kell irányítani, arra meg ott a dedikált device-gomb és gyorsan elérhető. A felkínált gombokat (ha éppen nem teljeskörű az eredeti távhozt képest) pedig ki lehet egészíteni a setup-ban.
    Az Elite (és gondolom a többi esetén is, de ezt már nem tudom) egy Android telefonon keresztül is teljeskörűen beállítható, sőt, a telefon maga is képes átvenni a távirányító szerepét a HUB miatt (csak akkor használom így, ha megy valami a nappaliban, de éppen esetleg egy másik helyiségben vagyok, és állítani kell a hangerőt).
    Mivel az egész wifi-n keresztül megy, nagyon egyszerűen megy a programozás, fw-frissítés, beállítások update-je stb.

    Az összes egyéb távirányító nálunk egy szekrényben pihen becsomagolva, Harmony marad, amíg működik a rendszer, vagy nem lesz valami jobb.

Új hozzászólás Aktív témák