Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz BBéci #20137 üzenetére

    Ezzel annyiban vitatkozhatna egy vásárló, hogy ha a Dune nem szeretné kiadni magából a HD hangokat, akkor már az audio menüben sem szerepelne ez a képesség. Enne kellenére szerepel, ott található a HD Audio bitstreaming, bárki számára beállítható. Ekkor a felhasználó jogosan kajabál, hogy ha ott van, mé'nem megyen. :)

    Ráadásul a forgalmazók sem segítik őket, többségüknél ott szerepel a leírásban a HD hang támogatás.

    Dune.ru
    lejátszó.hu
    dune-hd.hu

    És mi is valljuk be őszintén: A Dune szeretné ha menne, de képtelenek megoldani, mert bambák. Ha nem szeretnék, akkor rég kivették volna az összes Dune menüjéből. Pl Popi v8 is SMP867x, büszkén hirdetik a honlapjukon, leírásban a HD-képességet. Tudjuk mennyire...

    [ Szerkesztve ]

  • Tin

    veterán

    válasz BBéci #20137 üzenetére

    hátha így érthetőbb leszek...

    korábban sokáig egy cyberhome ch-635 lejátszóm volt. 2.5 év után makkant meg 1-2 motorja, de gariban megjavították, elment még 3 évet gond nélkül. isteni volt a hangja, mivel nem volt hd tv-m, tökéletes volt számomra, újraírható lemezekkel etettem. csakhát, az idő eljárt felette.

    1 éve vettem egy egreat r6c lejátszót. kicsi, tud csomó mindent, vacak távirányító, nehézkes kezelés, pendrive-ozgatni kell, de végülis szinte mindent elvisz. 3 hónap után már nem bírt elég áramot adni a rákötött vinyóra, pár perc lejátszás után. a soha ki nem húzott betáp csatlakozója kontaktos lett, ha megmozdult a polc, újraindult a készülék. a távirányítója friss elemekkel is csak 2 méterről érzékelt, ráadásul minden gombja ugyanakkora volt. de oké, legalább olcsó volt, cserébe vacak is.

    most, gondoltam 2 eset van: vagy veszek egy kényelmesebb lejátszót mint az egreat 20-30 körül, vagy egy hosszabb távra valót 2x annyiért. a 25 ezres wd live streamingről 1 vagy 2 embert adott csak tanácsot, pedig kb annyit tud, mint az 50 ezres dune. oké, finomságokban biztos nem, de lényegében igen. a dune 102-nél nem derült ki, hogy a szerencsétlen dts hangot képes-e analóg sztereón kiadni, pedig az már 35e. az 50e-s 301-ről nem is beszélve. ráadásul ezekre 1, azaz egy év gari van.

    lehet, hogy a vájtfülűeknek az 50e forintos lejátszó olcsó, de nem mindenki néz és hallgat filmet többmilliós cuccon, és ez a topik sem a "high-end médialejátszók" topikja: sokkal sokkal többen vannak a sima lapostévés-olcsóhifis uzerek, akik esetleg nem akarnak szívni meg szenvedni a moddolgatással, csak kivennék a cuccot a dobozból, és használnák.

    remélem így érthető voltam, és ha másra nem, arra jó volt ez a kis eszmecsere, hogy az őstopikosok kicsit széleskörűbb tájékoztatást adjanak az idetévedőknek.

  • Champipi

    senior tag

    válasz BBéci #20137 üzenetére

    BBéci, miért kell neked folyton vitába bonyolódnod?

    Miért kel nekem elfogadnom abszolút igazságként, hogy Te látod a különbséget a millió Ft-os HDMI/hangfalkábel és a 8000 Ft-os között? Méréseid vannak?

    Mert ne is haragudj, de te egy magazinnak írsz cikkeket, akik meg a reklámokból élnek, így áttételesen érdekelt vagy a millió Ft-os cuccok propagálásában.

    És persze mérést még nem láttam tőled egyet sem. Lehet, hogy csináltál, de még nem láttam,

Új hozzászólás Aktív témák