Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz v.attis #10713 üzenetére

    Nem véletlenül tettem idézőjelbe az elvetemültet, nem a megbántás volt a szándékom. A WD egy amerikai cég, ahol tipikusan nagy házakban laknak az emberek, és szinte senki nem hallgatja a tévéje hangszóróit. Valószínűleg emiatt nem gondoltak arra, hogy működjön a két digitális kimenet egyszerre (én se gondolnék). A mindenféle fórumok hiába hangosak ettől a hibától, ha pont az a fórum nem az, amit ők olvasnak, tehát a saját support fórumuk. Szépen leírod, mi a gondod, és jó eséllyel javítani fogják. Még mindig havi rendszerességgel jön frissítés a Live Hubomra, pedig nem mai darab. Viszont ott is igaz, hogy azt javítják, amit rendesen jelentenek nekik a support fórumban.

    A távirányító család, amit javasoltam, sokkal inkább szól a kényelemről, mint a médialejátszó, de ha te nem akarod a 3-5 buzerát egyre cserélni, akkor nem erőszak a disznótor... Az utóbbi év legjobb beruházása volt, amikor 9200-ért megvettem a Harmony 600-at, pedig szinte az egész HM rendszert lecseréltem darabonként (kivéve hangfalak).

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák