Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz sixpak #68410 üzenetére

    Az S905X3-nak a kepe is jobb mint a Zidoonak amin ambar djnice segitsegevel sikerult javitani rajta de meg mindig...
    Aztan mig pl a Gemini Man 4k 60 hz megy az X96al coreelec alatt , a Zidoon Z9s-en van hang de csak egy zold kep van. (nincs tul sok ilyen film az is igaz)
    Es mivel a keszulek nem Android tv rendszeru igy az alkalmazasok kezelese taviranyitoval problemas lehet. (pl netflix, vagy hbo go ami amugy csak wifin megy)
    Zidooval Kodi alatt a sajat lejatszo miatt csak reszben hasznalhato a Yatse ez is negativum legalabbis nekem, mivel szerintem a yatse a legjobb Kodi remote.
    Viszont a dobozbol kiveve a fenti limitaciokkal mukodik, bar azert a coreelec telepitese sem egy agymutet.
    A gyari tavkapcsoloja viszont sokkal jobb mint az amlogic boxoke ha ez is szamit. (habar ott a cec)
    60e ftert inkabb egy nvidia shield tvt vennek amirol mindenki jokat mond , de bevallom nekem nincs sajat tapasztalatom nem ugy mint a fenti kettovel.
    Ar teljesitmenyben egy x96 max plus sokkal jobb, ha fontos ,hogy out of the box mukodjon akkor szerintem inkabb shield, majd bizos megerositi akinek olyan is van.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák