Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pohár

    félisten

    válasz SystemRoot #11 üzenetére

    Hát ha nem vagy rákos akkor nem használ annyira :D

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

  • Robar

    csendes tag

    válasz SystemRoot #11 üzenetére

    Szia.
    Én sem vagyok meggyőződve az ásványok pozitív kisugárzásáról, de nem is érdekel annyira. Viszont a multlor, egyik kirándulásunk alkalmával vittünk magunkal egy Geiger féle számlálót. Megdöbbentő volt tapasztalni, hogy mekkora az egyes kőzetek részecske kibocsájtása. Nem is kell mondanom, hogy a gránit van az élen a többivel szemben. Az urán is gránitban fordul elő. Vagy a másik érdekes dolog amit észrevettünk, hogy pl régi várromoknál, ahol a falakat kövekből rakták fel, és főleg gránitból a keménysége miatt, szinte át is lépte a megengedett határt a sugárzás.
    Sokan viszont hisznek a hegyi kristályok pozitív-gyógyító hatásában. Vannak ilyen jellegű kezelések is. Egy ismerősöm is járt hasonló kezelésre és azt mesélte, hogy jó hatással volt rá. Elmondása szerint a kristályt le kellett tisztítania sós vízzel, majd kitette a napfényre három napra, hogy az feltöltődjön vele, de más személy nem volt szabad az ő kristályát érintse, csak ő. Kezelés alatt pedig a testének külömböző tájékaira kellett helyezni és ott tartani. Nem tudom mit mondjak erre, de ha jó hatással volt, akkor én csak örülni tudok neki, bár nem vagyok meggyőződve felőle, hogy ez valóban működik és nem csak egy placebó.

    Ha boldog akarsz lenni, tűzz ki bármilyen célt, csak egyet ne. Magát a boldogságot.

Új hozzászólás Aktív témák