Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robar

    csendes tag

    válasz pohár #2 üzenetére

    Szia.
    Nincs fényképem az ásványokról, de adtál egy jó ötletet. Le fogom őket fotózni.
    Ametisztem van nekem is természetes formában, amit egy hegyipatak medréből szereztem, és van még több darab, amit lecsiszoltam. Nagyon szépek tudnak lenni. A csiszoltak eredetileg egy barlang üregében voltak, olyan helyen, hogy álmodni sem mertem volna róla, hogy ott valamit is találni fogok. Tulajdonképpen egy repedés volt, amibe csak hason tudtam bekúszni enyhén fölfelé, és tele volt denevérekkel. Egyébként a denevérek roppant aranyos kis állatok. Sokszor megfigyeltük őket a társaimmal, és azt kell mondjam, hogy nagyon összetartó kicsi lények, óvják egymást, tisztítják egymást, etetik a piciket stb. Sokan irtóznak tőlük, és tévhiteknek engednek velük kapcsolatban, de ha jobban megismernék őket, rájönnének arra, hogy semmi félnivaló nincs tőlük.
    Tigrisszem kövem is van egyébként, de az nem tartozik kedvenceim közzé, mert azt cseréltem egy ismerősömmel és nem magam gyűjtöttem be. Hegyi kristályom sok van, a legnagyobb egy darabból álló több mint egy kilós.

    [ Szerkesztve ]

    Ha boldog akarsz lenni, tűzz ki bármilyen célt, csak egyet ne. Magát a boldogságot.

Új hozzászólás Aktív témák