Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    A legröhejesebb rajta a power gomb. Ezt nehéz nem úgy venni, hogy a tervező be volt állva, amikor tervezte, aztán valamiért így maradt. De az egész Esc-kel kezdődő sor nagyon apró lett, mi lett volna, ha nagyobbra csinálják..? A nulla bill. kisebb, mint a többi szám. Ezt is nyugodtan lehetett volna ugyanakkorára csinálni, az is ugyanolyan fontos, mint a többi. És akkor legalább szélesebb lehetne lejjebb a tab, bal shift és a space. Az Ű pedig kiférhetetett volna az Á mellé, és akkor ami most Ű, az lehetne az enter része. Az enter összeépítése az Ű-vel különben szintén egy "érdekes" részlet. A kurzorok számomra teljesen használhatatlanok lennének, ez szó szerint vicc kategória. A felső képen a rózsaszínt kivéve a többinek jó színe van, (vagy csak a kép nem srgb.. az én monitorom arra van állítva :P ) de ez a kékes szín nekem túl depis. Na és ekkora felbontás teljesen felesleges volt, pláne ekkora kijelzőre. Úgyis mindenki zoomolva használja, akkor minek? Attól még ennyi pixelt kell kezelni, ami erőforrás és energiahasználattal jár - kisebb felbontással még jobb lehetne a fogyasztása.
    Első ránézésre jól mutat, főleg mert nincs túlkerekítve gömbölyítve, szóval szinte szögletesnek hat. De ezen és a logón kívül a külső tervezése gáz, főleg ennyiért. Ami belül van, az legalább jó.
    Biztosan van ennyiért jobb is, én azért szétnéznék, mielőtt megvenném ezt a műremeket.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák