Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz TamasM #17684 üzenetére

    A JTAG nem egyszerű dolog, főleg, hogy JTAG kábele sem minden embernek van otthon. Ettől még mindig könnyebben kivitelezhető a soros porton történő átvizsgálás, flashelés, és soros kábelt "bárki" le tud gyártani, egy Nokia DKU-5 vagy CA-42 adatkábelből. Ettől függetlenül nekem ez még mindig furcsa, ha a táphibát valóban kizárod, akkor nem értem, hogy mi történhetett... Szerintem így, spontán meghalt, és feléleszthetetlen WL-500 sorozatos routerről nem is hallottam még. Az oké, amiket villám vágott agyon, de a többit szerintem mind sikerült feléleszteni PIN9-el. De nézzük akkor még kicsit tovább...

    A LAN portok élnek, tehát amikor bedugod a kábelt, a PC látja, és kiírja, hogy "Hálózati kábel csatlakoztatva"?

    Illetve volt már olyan is, aki annak ellenére, hogy meg volt győződve arról, hogy semmi nem blokkolhatja a restoration tool-t, egy Hiren's BootCD-ről indítva a gépet simán flash-elte az új firmware-t... Gondolom ismered, van benne egy "Live Windows", ami alól el tudod indítani a C:\Program Files\ alá telepített restoration tool-t, vagy akár EZT a portable verziót.

    [ Szerkesztve ]

    Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Új hozzászólás Aktív témák