Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scalpal

    tag

    Sziasztok!

    Vegigolvastam mar a forumot, de lehet, hogy a router megvasarlasa elott kellett volna mindezt megtennem.
    Nos, eloszor, amikor belottem a routert, akkor amik nem mukodtek a gyari 1.9.6.9-es fw-vel.:
    - kulso pingre valaszolt, ha tiltottam, ha nem
    - a savszel menedzsment nem ert semmit
    - wifi csatlakozaskor, neha bejott egy brcm_test_ssid (vagy valami hasonlo) halozat, amire ha csatlakoztal, vegulis atdobott a tenylegesre.

    Majd tegnap jott a frissites, reset nyomvatart, tapkabel bedug, firmware restoration tool, es uj firmware feltol.
    Ezzel a savszel menedzsment elegge kaotikus lett, valami prioritasokat lehetett allitani, savszelt nem, pingre tovabbra is reagalt...
    Frissites utan megmaradtak a beallitott cuccok, vagyis nem torolte, hogy manualisan milyen machez milyen ipt rendeltem, stb..

    Na ekkor ugy gondoltam, hogy kiprobalom az oleges-t, feltettem a pre7-est, szepen felment, belepek, ugyanazok maradtak az adatok, mint elotte, de ugye bejott par extra szolgaltatas. A savszel menedzsment hasonlo az eredetihez, ahol ip-hez allitassz savszelt, na ez olyannyira sikerult, hogy magamnak beallitotam 120-as, mint kiderul, ez 15kByte/sec, mivel ennel tobbel nem volt hajlando kommunikalni a routerrel. Hiaba toroltem ki, hiaba tiltottam a savszelt, hiabba allitottam uj ip-t a mac-het, latszolag sikerult, de nem tudtam ujrainditani a routert, mert elvileg a finish gombra kattintaskor, elo kellene jonnie a save&restartnak, nehanapjan be is jott, kattintottam ra, ujraindulas utan a regi adatok megmaradtak.
    Hogyan tudnam ezeket az adatokat kigyalulni, mert a pingre tovabbra is reagal, a savszel menedzsment mukodik, de lan-ra is, nemcsak wan-ra.

    Lehet, hogy en neztem el valamit? Igazabol a sima resetet meg nem probaltam, igy nem tudom, hogy mi lenne azutan, de most olyan lassu a routerem, hogy az valami hihetetlen...

Új hozzászólás Aktív témák