Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz ArchElf #16563 üzenetére

    Elhiszem, hogy ezt olvastad, de szerintem ez a moderátor sem normális... Valószínűleg nincs tisztában vele, hogy technikai problémáik vannak. Arról nem is beszélve, hogy az ADSL kapcsolat 24 óránként bont, és automatikusan új IP-t kapok, ilyenkor pedig mindig frissít. Tehát egy IP cím, maximum 24 órán át van nálam. Arról meg már végképp nem is beszélve, hogy amikor töltögettem le rapidról, akkor minden file után reconnect-eltem, nagyjából 10-15 percenként, és sosem tiltottak le. Most meg, mikor semmi problémám nincs, csak simán a napi IP váltás volt, letiltanak? És véletlenül velem együtt tiltották a fél itcafe fórumot? Vagy úgy cakk-pakk az ASUS routereket tiltották le? Áááá.... Ennek semmi valóságalapja nincs, csak egy hülye moderátor írt ilyet. Majd kijavítják, és jó lesz. Meg vagyok győződve róla, hogy ez műszaki gond!

    szerk.:
    Ja, és csak akkor frissít a router, ha IP csere van, tehát nem is frissítettem azonos IP-re, ergo ezért nem tilthattak le. Ezt az embert se tartanám sokáig moderátornak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák