Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz ArthurShelby #861 üzenetére

    Ui: otthoni filmnézésnél aicloud-on keresztül 1óra 38percig ment, utána az 5ghz korlátozott kapcsolat lett. Átmentem 2.4ghz-ra, minden jól folytatódott tovább. Ez is túlmelegedés miatt lehet? Vagy gyakrabban kéne újraindítani?

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz ArthurShelby #861 üzenetére

    - Az eszközökkel a sokkal gyorsabb netet tudok mérni a router újraindítása után, mint mondjuk 1 héttel később?
    Nem
    - Ez mitől van, melegedik a router (általában meleg mikor megfogom)?
    Nem
    - Hogy tudom megnézni, hogy az enyém A1-e (erős a gyanúm)?
    Pl. rajta van a dobozon, a bal oldalán, fehér címkén:
    H/W Ver.: A1
    Megjegyzem, jelenleg nem tudunk biztosra semmit sem azzal kapcsolatban, hogy az A2-es verziónak lenne bármilyen előnye is az A1-hez képest. Szoftveresen teljesen kompatibilisek.
    - Másik. Használom az aicloud-ot is (böngészőből is). Ez mennyire kockázatos...
    Végig teljes kontrollod van az adatok felett, vagy az egy ponton kikerül a hatásköröd alól (legyen az akár egy nem biztonságos - titkosított - kapcsolat, felhő tárhely)? Ha igen a válasz, akkor nem teljesen biztonságos ez a fajta adatmegosztás.

    (#862) legelek:
    - Ez is túlmelegedés miatt lehet?
    Eddig mi volt a túlmelegedés számlájára írható? Egyáltalán mekkora hőmérsékletről beszélünk?
    - Vagy gyakrabban kéne újraindítani?
    Ezeket az eszközöket folyamatos (24/7) üzemre tervezik, normál körülmények között nincs szükség se kikapcsolásra, se újraindításokra.

    (#863) legelek:
    A legtöbb amit állítani lehet az a VPN Subnet / Netmask, de a DHCP IP cím kiosztás nem szabályozható. A Push LAN to Clients beállítás segítségével lehet engedélyezni a belső hálózat elérését. Én személy szerint nem látok ebben semmi hibát, nálam tökéletesen működik.

    <-ƘƘ->

Új hozzászólás Aktív témák