Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antilhu

    tag

    válasz Gubek-Einste #84 üzenetére

    Sziasztok,

    Tegnap sikerült megcsinálnom, de képzeljétek a fw fájlból újrarakás sem segített.

    A megoldás a következő volt: mivel a FW újrarakás sem oldotta meg úgy hogy a routeren csak a beállító laptop volt, semmi egyéb (se másik gép, se NAS, se WAN) már az újrarakás kezdetétől. Ezért kellően idegesen fogtam és rádugtam egy másik laptopot és ott egyből bejött a port továbbítás menü, ahol minden ki volt kapcsolva, ez után visszadugtam a korábbi laptopra amin addig próbálkoztam ott megint jött az átirányítós képernyő… Majd ugyanezen a gépen megpróbáltam másik böngészőből (FireFox, azelőtt Chrome-ban próbáltam) ott is működött… végül fogtam és töröltem minden böngészési előzményt azóta mióta szívok vele és lám-lám már a Chrome-ban is bejön a port továbbítás. Szóval valami cookie-ban/előzménybe tárolta le a böngésző az átirányítást és nem a router beállítása volt ez… minden nap tanul vmi újat az ember, nekem ez meglepő volt.

    Még annyi, hogy akkor a 80-as portot miként érdemes továbbítani? Kintről 80-at valami egyébre kell irányítani?

    Felvettem a többi szabályt, most szépen működik minden. Köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák