Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AYEL

    tag

    Sziasztok!
    Pár napja vettem egy ilyet: ASUS X550LB XO034D laptop (Intel Core i7 4500U/8GB/1TB/NVIDIA GeForce GT 740M/Free DOS/Sötét szürke

    Win7 Ultimate OPrendszert telepítettem rá. A driverek telepítése során tapasztaltam, hogy a vonatkozó Nvidia grafikus kártyát nem tudom detektálni a rendszerben. A laptopra GT 740M matrica van ragasztva. A gyártó hivatalos oldaláról töltöttem le többféle verziószámú illesztőprogramot is (GF GT 740M-hez) de mindannyiszor azt a hibaüzenetet kaptam, hogy az illesztőprogram nem talál megfelelő eszközt a telepítéshez.
    Ezek után lefuttattam a Nvidia saját alkalmazását, ami automatikusan detektálja, hogy milyen kártya van benne pontosan. Az eredmény az lett, hogy semmiféle Nvidia terméket nem talál a laptopban. (Ugyanezzel rámentem a asztali gépemre és simán megtalálta a kártyát!)

    Az eszközkezelőben azt látom, hogy az Intel beépített grafikus kártyáját látja, ez kezeli a rendszert. Ugyanitt azt is látom, hogy bedrájverezésre vár egy 3D-s videovezérlő, de, ehhez nem találtam megfelelő illesztőprogramot, azt sem tudom miféle lehet.

    Hogyan kezelhetném ezt a problémát?

    Előre is kösz.

    Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

Új hozzászólás Aktív témák