Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacuss20

    senior tag

    válasz donatel #20 üzenetére

    Heló!

    Nem tudom mennyit mond neked a call of duty 6 ,de sajnos perpill érdemileg erről tudok csak nyilatkozni.Új játéknak mondható.
    Alap proci teljesítmény mellett tehát magonként 1,9 en-maximum felbontáson 2x élsimítás alacsony textúrán 60-80 fps t tudja akció helyzetben is.
    A füstöt mint ilyen közép kategóriás kártya ez sem szereti,de nem szaggat meg csak kicsit lejeb megy az fps.

    Ez a minimum grafos alap 1,9 es jelenet.
    Ugyanezt ha 2,4 en próbáljuk ki 90-100 fps-ben teljesíti.

    Extra textúra,terepi mélység,árnyékolás,4x élsimítás stb minden be van kapcsolva akkor 40-50fps várható akció jelenet közbe játék módba kapcsolva alap 1,9 en fut a proci.
    Egy gyönyörű képet mellékelnék.Mellesleg az emberi szem 25 fps-t lát.A baj nem az "alacsonyabb" fps -ből hanem az instabilitásból fakad mikor úgynevezett fps lagg van.

    Szándékosan kinéztem a hegyvidékre,ez maximális textúra terhelés (füstöt leszámítva) és látványos is.
    Hamarosan beszerzem a witcher 2 őt és a dragon age 2 őt is szerintem RPG lévén minimális grafikai alkudozással (pl árnyékok minimálisra csökkentése) mellet élvezhető lesz teljes felbontásban és jó textúrán.

    Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Új hozzászólás Aktív témák