Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amostamtam

    csendes tag

    válasz dudika10 #976 üzenetére

    Igen és még írtam, hogy az ASUS nem erről híres. Azt, hittem ebből már elég egyértelmű mire célzok. Nyilván azért elégedettek az emberek, mert eltervezik, hogy ők most fasza hangzást akarnak vesznek egy frankó erősítést és elkezdik nézegetik a hangkártyákat természetesen egy számítógépes helyeken informálódni, természetesen ezért egy számítógépes cég termékét fogják neki ajánlani. Jelen esetben ez az ASUS, ami egy k*rva jó márka. Kipróbálja az ember tetszik neki, valóban varázslatos hangzása van. De ez csak addig tart amíg ki nem próbál egy olyan cégnek a termékét amelyik hang-, stúdiótechnikával foglalkozik. Az ASUS nem rossz csak nem éri meg. Jók a hangzások, azonban a rögzítések nem a legjobbak. És hangkártyát elsősorban ezért vesznek az emberek, minőségi hangfelvételekért. Meg egyébként sem tartom annyira felhasználóbarátnak a kártyás megoldásokat. Semmi kivezetés, külső vezérlő.
    Még egyszer mondom az ASUSt nem szarozni akarom, mert egy középkategóriás cucc. De mivel ez egy ASUS topik gondolom kinyírnátok ha leírnám mit ajánlok helyette. Nem reklámozni jöttem.

    *A másik meg az, hogy nem a hangkártya adja elsősorban a hangzást, hanem a hangfalak, vagy ha van erősítő akkor az is dominánsabb.*

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák