Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Géjza

    őstag

    válasz mmdms #3010 üzenetére

    Legerősebb mapon láthatod, hogy mennyit fogyaszt az autó, mennyi az átlag köridőd, 45-60 perces futamokon általában teljes felvezető kör van, plusz ha úgy jön ki a lépés, hogy az idő lejárta előtt nem sokkal megy át az 1. helyezett a rajtvonalon, akkor plusz egy körrel is kell számolni, azaz 2 kört kell rászámolni a biztonság kedvéért.

    Így ki tudod számolni, mennyi benya kell a 60 perces futamra (spa-ban 64-65 percre kell számolni ezesetben, hogy tuti ne fogyjon ki). Ha nem adja ki, nem fér bele annyi benya, akkor kell számolgatni és tudni, hogy bizonyos map-okkal mennyi fogyit lehet nyerni és mikor kell map-ot váltani, hogy elég legyen biztosan. Itt már kőkeményen sakkozni, számolgatni kell körről körre.

    Nem én vagyok a yt linken, csak követtem ezt a tegnapi futamot nézőként és ez pont idevág.

    CP szerveren változnak a pályák. Ha éppen dlc-s a pálya és az neked nincs meg, akkor nem tudsz indulni. Ha nincs meg a 3 csillagod a pályához, nem tudsz indulni. Ha alacsony az SA-d, nem tudsz indulni.

    Szervert ne quick join-nal válassz, hanem a rendes szerver kereső funckióval. Ott választhatsz, hogy melyik pályán akarsz éppen menni, hányan vannak, milyen hosszú a futam (nagyon nagy részt 20 percesek sajnos, elvétve van 25-30 perces futam, még ritkábban hosszabbak), stb.

Új hozzászólás Aktív témák