Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz Anubris #999 üzenetére

    Én sok levellel korábban ráálltam a tőrökre. Kisebb a range, de a gyorsabban sebez. Másodlagos pedig Heavy Two Bladed.

    Lvl 49-en betámadtam Medúzát. Cuccaim Lvl 43-45 között voltak. Elsőre elég gyorsan meghaltam, nem voltam elég figyelmes, másodjára viszont sikerült. Legnehezebb ellenfél volt az eddigi játék során! Nagyon sok türelem kellett, mert alig sebeztem rajta. Dodge, dodge, bumm. Szerintem 20 percem ráment. Amikor már levittem a háromnegyed életét, elkezdtem nagyon parázni is, mert tudom magamról, ha sokat szenvedek és nem sikerül, akkor csalódott leszek és ott hagyom egy időre. :D

    Másik legnehezebb ellenfél az a Mercenary volt, akitől meg lehetett szerezni Poison Damage rúnát. Egy szinten voltunk, de három csapásból megölt. Mikromásodpercek alatt hárítani, ráadásul nem is egyet ütött, hanem sorozatban hármat. Minden meghalás után új stratégiát próbáltam. Normálon játszok egyébként.
    60-egy-két óra játékidő után meglett a Lvl 50, felhúztam minden tárgyamat. Kicsit felszabadultabban kalandozok, nem kell félni senkitől. Nekem nincs meg az a patch, ami kitolja a max. szintet.

    Tier 3 Merc vagyok, de megöltem már a Tier 1-es Cult Membert. Akkor jutok feljebb, ha mindig az előttem lévőt gyilkolom le?

    :R

    U.i.: Valamiért egy régi kommentre sikerült reagálnom és pont lejjebb látom, hogy épp szó volt a Merc Tier-en való feljutásról is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák