Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    Tegnap én is elértem az 50-es szintet. Jelenleg kb. 70 órám van a játékban. A térkép örült nagy, túlságosan is nagy... Kezdem úgy érezni, hogy már nem szórakoztat a játék, a "legyünk már túl rajta, fedezzünk fel mindent, csináljunk meg mindent" érzés miatt játszom már csak vele. Számomra a nagy egybefüggő területek borzasztó unalmasak (ARKADIA, BOEOTIA és környéke), így hogy ne fulladjon unalomba az egész alkalmazom az "egy nagy terület, egy kis sziget, egy nagy terület, egy kis sziget..." módszert. Jelenleg a térkép kb. felét jártam be. Itt mindent megcsináltam, mindenkivel beszéltem, mindent felfedeztem, még a térképen nem látszó helyeket is, amit csak Ikarus fedez fel. Célzottan megöltem annyi kultistát, hogy a lvl5 Spear összejöjjön, mert sok skill kimaxolásához az kell.

    Egy dolog tudta volna megmenteni a játékot: ha nem létezne a játékban upgrade. Ezt nagyon elcseszték szerintem... Így sajnos azt a célt - ami a legtöbb RPG-nél a legnagyobb fun-factort adja - hogy minél jobb cuccom legyen teljesen hazavágják. Gyakorlatilag tök mindegy mi esik, mert még egy lvl5-ön kapott epic cuccal is elmehetsz a játék végéig, mert bármikor a szintedhez igazíthatod. Pl. egy risenben vagy gothicban vagy diabloban ha kiesik egy jó kard vagy páncél örülök mint majom a farkának, itt meg gyakorlatilag órákig rá se nézek a lootra, mert semmi értelme nincs. Összeállt már a jó kis buildom, azt upgradelem folyamatosan.

    A bounty huntereknél eljutottam lvl1-re, megkaptam a szép csilli-villi lovat, de a kis szintű fejvadászok a mai napig belém kötnek... Hol marad a tisztelet? :D

    Most már azért is végig játszom a játékot, de örült monoton. A Contract-okat már fel sem veszem. Időre menő, napi, heti questeket szintén hanyagolom. Túl sok van belőlük. Igazából endgame-ben lenne értelmük, hogy a főszál után se unatkozzunk, de gy mire oda eljutok kizárt hogy tovább játszak vele :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák