Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz S e t h #2441 üzenetére

    Ha elolvasod a legelső írásom, kiderül nem picsogok.
    Megírtam a tapasztalatom, mert senki se teszi.
    Azt is megírtam, hogy hibáztam, hogy nem próbáltam ki mielőtt megvettem. Így jártam.

    Az Origins is tele volt hibával, de 100% kitoltam, 4 achievement híján fullosra.
    Az origins nagyon tetszett a játék 2/3 -ig, utana iszonyat unalmas, egyhangú lett.

    Odyssey-ben /irtam is/ nagyon sok Origins hibát javítottak, tehát tudják, hogy rossz, de tojnak rá.
    Viszont itt játék technikai hibákkal tömték tele: leírtam a nagy részét.
    A játék már az elején unalmas, és a hibák miatt sokat bosszant. Jelenleg 49% -os a játék, de egyhangú, szürke, semmit mondó, unalmas...stbSe a helyszinek, se a küldetések..semmi.
    Pl: pusztíts el 5 athéni hajót /hogy hogy néz ki az athéni hajó, vagy kb merre keressem, vagy ha találok pl a sas mutassa milyen szintű, hogy ne halál fejeset támadjak be...stb semmi.

    Az hogy nálam pár számmal nagyobb fejvadászok ellen, egyszerre 3-4 ellen győzök. De 1 szintel alattam lévő egyedül lévő emberke legyőzhetetlen, mert mérgez.... hát ez mi?
    /Azért megyek sok fejvadász ellen egyszerre, mert el kellene érni az 5ös szintet, de 4 felé nem megy: achievement, 3-4 fejvadász plusz egy nagy erőd katonái, parancsnokai ellen nyomom, és csak 4es, nem megy az 5ös/

    Vannak jóval alattam lévő küldetések, de nem engedi a játék, hogy csináljam.
    Szenvedek, hogy találjak küldetést. /Ami nem halálfejes/

    Ezeket nem lehet nem észrevenni amikor játszik vki.
    Nem értem miért kell védeni?
    Mindenhol dicsérik, de fogalmam sincs miért. És emiatt megint hibás játékot fog iszonyat áron kiadni a ubi.

    tibaimp: nintendo az aki képes játékokat készíteni, alig van benne hiba. Szinte nincs. Pedig több óra van bennük mint a Witcher3 ban. A zelda botw hatalmas nyilt világ, és nem emlékszem hogy találtam volna hibát. Tehat meg lehet csinálni, ha akarják.
    PS4 összes exclusive játéka hiba halmaz. Nem is használom már, ott porosodik a sarokban.

Új hozzászólás Aktív témák