Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz yooga #1 üzenetére

    Nekem is van egy ilyen lapom E4300-al, szóval C2D-vel is remekül megy.
    Alapórajelen nagyon stabil a lap, semmi gondom nem volt vele eddig, de a tuningot csak türelmes embereknek ajánlom ;] Lehet tuningolni is, sokaknál semmi probléma nem jelentkezik, viszont sokaknál meg megmagyarázhatatlan hibák jönnek elő...

    Nálam pl. ha bekapcsolom a PAT-ot, vagy emelem az FSB-t elkezd textúra hibákat csinálni a VGA bizonyos programoknál, főleg olyanoknál amik kevésbé VGA igényesek. Onnan tudom, hogy nem a ram az ami nem bírja, hogy ezt sehogy sem sikerült eddig igazolnom. 3DMark06-ban kapott pontszám tuningtól csak csökken vagy nem nő, viszont a CPU pontszám emelkedik (textúra hiba nincs)... Sztem az AGP vezérlő hibázik, de persze kikapcsolt fastwrites-al, meg 4X AGP-vel is... Ebből egyébként ne következtessen senki arra, hogy az AGP busz órajele emelkedik az FSB-vel, mert sztem nem, és ezt minden létező progi meg is erősítette.

    Az alaplapi zajkeltő eléggé zajos, főleg a mikrofon bemenete, de halottam ennél már rosszabbat is, szóval olcsó hangszórók mellé elmegy...

    Alaplapi hálókártya rendben végzi a dolgát, a chipsetnek köszönhetően az IDE és SATA vezérlők is remekül működnek.

    Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek aki SocketA-ról, S754-ről, vagy esetleg vmi régebbi P4-es rendszerről szeretne C2D-re váltani a lehető legkisebb költséggel, remek párost alkot az E4000-es (800-as FSB) széria tagjaival.

Új hozzászólás Aktív témák