Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbencurio

    kezdő

    Hahó!

    Most egy kicsit tanácstalan lettem. Vennem kellett sajnos chinese packot az acura bp-k kiegészítésére, 2* jött össze (+63 versenyt nyomtam le, vicc ez a droprate...), ez már kb elfogadhatónak tűnik...
    Remélem több időm lesz mostanság, megpróbálom legalább az 1*-ot kiszedni a venceres napból a regera eventben.
    A kérdésem a következő: cca 2400tokenem van.

    Érdemes venni még a chinese packot? (Nincs meg a spyder sem (7bp kell), illetve a Pagani sem (kb 20 kell), viszont ezeket elég jó droprate-el adja).
    Mert akkor ki tudnék szedni ezzel a 2 kocsival pár bp-t a továbbiakban, plusz szerintem az acurát, a paganit, a spydert és a regerát is fogják nyomni a későbbiekben.

    Vagy. Várjak, menjek rá a vencerre, szedjem ki a legtöbb tokent a regera napokból (vencer mellett a limitáló tényező ez a baromi sok jegy igény... :( ), és utána költsem a regerára?

    összességében az érdekelne még, hogy persze az a legkirályabb, ha maxos a kocsid, vagy aközeli, de néha azt érzem, hogy a kevesebb néha több, és mondjuk tök frankó ha az új kocsikból megvan pár, még ha nem is túl erős, de pl multiban berakják az elejétől és platináig használható.

    Köszi a válaszokat előre is!! :F :F :F :F :F

Új hozzászólás Aktív témák