Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stigma.HC

    senior tag

    Tegnap végül csak sikerült kipróbálnom.

    Hamar leszűrtem azt, hogy biztos nem fogok áttérni a másikról erre, maximum néha bohóckodás szintjén fog megmaradni. Csak egy dolog miatt, a modern környezet. Egyszerűen jobban kedvelem a régebbi járműveket.
    Tetszik a játék, szépen is futott kopp-kopp. Jól lehet irányítani, átlátható minden és könnyen megtalálható. Már most is élvezetes számomra vele menni. Szerencsére annyira nem tér el a wg játékától hogy újra kelljen tanulni mindent.
    A tankok szépek, de megmondom őszintén a tájtól annyira nem vagyok elájulva, mondjuk ez érdekel a legkevésbé. Igaz mindhárom tankosba bele tudtam kötni a környezet tekintetében, de ez legyen a legnagyobb baj. Kíváncsi vagyok még a nagyobb szintekre, hogy ott mennyire változik meg a játék.

    Lehetne picit hosszabb a tesztidőszak, legalább még egy héttel. Egyébként augusztusig lesz még ilyen teszt jellegű dolog vagy addig sztornó minden?

    "Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Új hozzászólás Aktív témák