Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melack

    veterán

    válasz DeFranco #8714 üzenetére

    Apósom teszkóban vette Picúrét. Mondjuk mostanra nőtt "rá", 80cm alatt nem tudja hajtani :/

    Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

  • twine

    addikt

    válasz DeFranco #8714 üzenetére

    Személyes véleményem, és tapasztalat,,
    Mi kaptunk 2 különböző kismotort is, az egyik baromi magas, a másik pont ugyanolyan sz@r mint az összes többi! Semmibe nem nézem ezeket a műanyag motorokat...
    Ritka kivételektől eltekintve mind 3 kerekű ,hátsó két kerék szélesebb, rossz a gyerek lábának, mert "terpeszben"hajtja, vagy kifelé csámpázik....Ha nem, simán ráhúzza a sarkára a hátsó kerekeket..stb..stb...

    Imádják a szülők.... :U :((

    Nekünk csak azért volt a kertben, mert kaptuk...
    Viszont a gyerek nem tudta használni mert akkor még kicsi volt hozzá...
    Amikor viszont elérte az adott méretet 2. szülinapjára megkapta a futóbringát...
    Szerintem kb. pont ugyanattól a magasságtól használható mindkettő cca. 80cm környékétől...

    És összehasonlíthatatlan a kettő (műanyag motor-futó brinya) az utóbbi javára...

    Ha valami lényegesen kisebb konstrukcióban gondolkodsz, akkor nem szóltam...

    Szerk:
    Nem vagyok ortopéd szakorvos, de szerintem addig míg el nem éri a futóbringa magasságot, addig meg nem is érdemes ilyesmire ültetni,,,addig tanuljon meg sétálni, futni , esni....biztonsággal....
    Ha ez megvan, a következő lépcső egy "normális " bringa, amin az egyensúlyt gyakorolhatja, és a gördülés, valamint "sebesség" élményét átélheti....azokon a műanyag fröccsöntött háromkerekű borzalmakon ezt biztos nem kapja meg... :B :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák