Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Melack #4076 üzenetére

    :R

    Kutyik két különböző személyiség,,a kisebbik(fiatalabb) kis "durbeleparasztgyerek"..a nagyobbik meg egy érzékeny arisztokrata...Szóval nehéz volt nekik, mert benti kutyák voltak,, és mikor asszonyka áldott állapotba került,, ki lettek rakva kutyaházba(fűtött meg minden, azért nem kell sajnálni őket)...Na ettől második ütemben teljesen megőszült szegény Aramisz(ka) pofája...első körben az álla őszült amikor 3 éves volt,(most 7) és meghoztuk neki a kicsit(kissebik ebet)...most teljesen :( de imádják kölcsönösen egymást gyerek a kutyákat, és viszont....csak lelkisek a vizslák(nem gondoltam, hogy ennyire) és mégis megviselte őket a nagy változás...
    De látom, és tudom hogy jobb ez így nekik is... ;) csak a farkukrA kell vigyázni, hogy a gyerek közelében ne örömködjenek annyira, mert még egy felnőtt embernek is fáj, ha örömükben odacsapnak csóválás közben...a gyereknek a csóválás meg pont fej magasságban van...
    Szerk;
    Illetve hogy lekerítettem a kertet...Ami gyepet kapott, hogy a gyerek tiszta körülmények között játszhasson,,ne kelljen kutyapiszoktól tartani...na ez sem lehetett nekik hüdejó...
    De a gyerek lett az első értelemszerüen..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák