Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz DopeBob #3451 üzenetére

    ha már otthon az intim környezetetekben úgy tudok élni majd, ahogy a Te elveid és érzéseid diktálják és nem hagyod teljesen begubózni a gyereket, akkor szerintem nem lesz gond...sógornőméknél is az van, hogy a gyerek a suliban megkergül, de otthon normális értékrend és rászólás, ha épp úgy adódik...hozzáállás és rengeteg energiabeadás kérdése... :U

    amúgy meg nyugodj bele, a mi és a Te gyereked már nem fogja ismerni a kézzel írt képeslap fogalmát és a lapostv előtti korszakot sem...no meg azt sem, hogy mi az a 2 ütemű Trabant vagy Wartburg...de lehet nem is baj, jobbak a lehetőségei és jók a technikai feltételek, nem félni kell majd tőlük, hanem együtt felnőni velük...korlátozás nélkül, de ésszerű határokon belül... :)

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

  • sith7

    nagyúr

    válasz DopeBob #3451 üzenetére

    szerintem a szülőnek már semmi "befolyása" nincs rá,

    a gyereket a születésétől fogva Te neveled ... már ott lekezdődik, hogy mit lehet , mit nem

    ko nélkül sír felkapod, 10- perc múlva leteszed, megint sír megint felkapod ; ágyba magad mellé veszed--- > ő nyert
    ha az ágyban hagyod , simogatod, mesélsz neki, megnyugtatod ---- > te nyertél

    az én lányom nekiállt 4 évesen, hogy ő ezt meg azt nem veszi fel, mondtam semmi gond, nyár van gyere bugyiba ... a 2. szomszédnál visszament, hogy mégis felveszi azt , amit az anyja szánt neki

    szóval Te vagy a főnök, ha időben elkapod, nem engeded ki a kezedből a dolgok irányítását, akkor te vagy nyeregben

    mindenki azt viszi magával, amit otthon kap

    tudom miről beszélsz, és most mondom, hogy az én lányom nem fog "olyan" cuccokba kimenni az utcára, mint 1-2 tini ... amíg én élek, tuti nem

    ne.,... mire begépeltem, végigolvastam a poszotod :DDD

    Bár még csak 10 hónapos, már most meghatározott rutin szerint mennek a napok, hátha ez később is segít.
    Ez egy nagyon jó dolog :K

Új hozzászólás Aktív témák