Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pana0017

    senior tag

    válasz xhege #89835 üzenetére

    Én azt javaslom ha van lehetőséged próbálj ki egy kiállított 17-es Air-t, nézd meg mennyire zavar téged a kijelzője. Tényleg nem jó, de teljesen használható. Persze ha valaki retináról menne vissza az más téma :DDD
    A 15-17 témához pedig annyi, hogy csak azért ne fizess rá 20-30 ezret mert az 2017-es évjáratú. Maximum akkor ha tényleg 1-2 évvel kevesebbet használt és jobb az akkuja, mert teljesítményben nem igazán van különbség. Arra figyelj, hogy a 15-ös szériát szerintem még kiadták 4gb RAM-mal, azokat kerüld el.

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz xhege #89835 üzenetére

    Szia! Nem engem kérdeztél ugyan, de azért leírom. :) Szerintem felhasználás kérdése, mármint hogy mire fogod használni. Én sokáig szerettem volna egy használt Airt (2015 v 2017), de elengedtem őket. Látszott, hogy az új op.rendszer sem ezekre lett kitalálva és biztos vagyok benne, hogy a következő 2-3 évben csak rosszabb lesz, főleg hogy az 5. gen i5-ös cpu nem egy világverő már. Persze 2-3 évig biztosan jó lenne, egy akksi csere most vagy később ráfér majd ami további tétel lesz neked. Nagy kávák, retina kijelző hiánya és gyenge felbontás jellemzi és ha nem CTO verziót veszel akkor 128gb tárhely alapból.

    Én személy szerint nem tudok jelenleg 430 ezer forintot áldozni az új M1-es chippel szerelt gépre, viszont régi használt Inteles macbookot amit 200k környékén árulnak már a fent leírt okok miatt nem vennék. Én most kivárok, Windows vonalon van egy kedvelt szériám, amit ha kiadnak a legújabb AMD mobil procival, akkor lehet, hogy tovább halasztom a macbookra való váltást.

    Egyébként van iPadem, nekem a 9,7” vagy a 10,2”-os kijelző kicsi lenne, hiába billentyűzet ide vagy oda. Ha desktop munkát csinálok akkor 12-13”-tól indulok és noti vagy pc. Talán a 12,9”-os iPad Pro + bill kombó amin szívesen csinálnék ezt, azt. De ennek az ára kb. annyi, mint az új M1-és Airé, akkor meg már azt venném. :)

    iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , MacBook Air M1 , Beats Studio Buds+ , PS5

Új hozzászólás Aktív témák