Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadászcsiga

    félisten

    válasz trobi28 #89683 üzenetére

    Azért ez így sántít kicsit. Egy 2020-as Air 430 ezer Ft ami nem 150 meg 200. Én nem sok keresgélés után találtam az említett 2015-ös pro ami ahogy akkor mutattam szinte teljesen új volt 8 ciklussal, staingate nélkül, igaz tettem bele kis energiát, konkrétan időt a keresésbe, meg benzint az úthoz. Úgy voltam vele hogy 400 ezret biztos nem adok egy apple cuccert, annyira azért nem jó, bár kétségtelenül ez a legrövidebb út a 2 pont között. Az alumínium ház viszont kellett.
    Kollégának egy öreg mac arra lesz jó hogy vagy elvegye a kedvét, vagy rakjon még hozzá pénzt és vegyen újabbat. Utóbbit ha megfogadja, megsporol egy kört mert úgy lesz csak igazán drága a leendő gépe.

    [ Szerkesztve ]

  • R a y

    senior tag

    válasz trobi28 #89683 üzenetére

    Én is dilemmáztam a 2015ös vagy 17es pro között de ugyan azokért nem vettem amiket te is írtál. Sok a mókolt, gagyi aksis gép, amire után az ember duplán ráfizet..
    Én tavaly szeptember vettem egy 2017es prot, ami akkor szeptemberben volt 10 hónapos és annyiért sikerült hozzájutnom mint amennyiért a 2015ösöket árulták.
    Oké, hogy azokon a modelleken van mindenfajta port, de eddig nem bántam. Egyedül azt sajnálom, hogy csak két thunderbolt port van rajta és nem négy.

    Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

  • peugeotmate

    őstag

    válasz trobi28 #89683 üzenetére

    Kb ugyanezek az elmeletek forogtak a fejemben par nappal ezelottig. Azzal a nagy kulonbseggel, hogy nekem mar adott volt egy 2014-es rMBP 13” amit fel eves koraban vettem es azota hasznalom. Idokozben egy PC mellett ez masodlagos gep lett, prezentalni vagy mashol dolgozni, csak bongeszni ezen szoktam. Nekem pupos lett az akksi plusz a beepitett hangszorok is behaltak a nyaron. Sokat agyaltam hogy adjam-e el es vegyek egy 2017-es MBP 13”-at 300 ezer korul, vagy locsoljak ra penzt a jelenlegire (teljes topcase csere akksival) es hasznaljam azt. Utobbi nyert. :) A gep amit vettem volna az is hasznalt lett volna. Errol a geprol viszont mindent tudok, ket kijelzocsere is volt mar, takaritottam, ssd-t csereltem benne, stb. Plusz ez a vekonyitott 2016 utani kialakitas nagyon serulekenynek tunik. Meg abban sem vagyok biztos hogy egy 2017-es gep elorelepes lett volna-e. Talan az 2020-as es M1 szeriasok strapabirobbak lesznek, nem tudom. Az Apple sajat procija izgi, de pont 2-3 ev mulva fogom szerintem azt erezni, hogy belevagnek abba a vonalba.

    meg

Új hozzászólás Aktív témák