Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz Smiley #65497 üzenetére

    Videósoknál figyelhető ez meg a legjobban. Van egy W10 HP erőművük és minden másra ott egy iPad.

    Az Applenél vannak bizonyos sémák, amikre építenek és kész. Legyen face, insta és twitter integráció. Apple Music (minőségben a Spoti alatt) amerikai izlésficamot követő fos populáris zenékkel stb. Egy kicsit Pro irányba mész a géped alkalmatlan lesz a dilgokra. Ilyen a már ezerszer felhozott HEVC/VP9 stb. Tényleg vicces lenne ha Google nem tárolná H.264-ben tovább a dolgokat. Lenne itt jajjveszékelés. :) El kell fogadni, hogy az Apple abból csinál pénzt, amire igény van. Jobs idejében kibírtad 1-2 napig gép és net nélkül. A legtöbb ember ma már 5 percet nem bír ki telefon nélkül.

    Ozora <3

  • domerator

    veterán

    válasz Smiley #65497 üzenetére

    Én is hasonló példa vagyok mint Samu, nekem is letaglózó volt a hardver minősége, de azért nekünk átlag usereknek is megvannak az okaink a cserére. Azt is bevallanám, ha egyszerűen csak a kíváncsiság vitt volna rá a vásárlásra, de nem.
    Mindig windowsom volt, linuxot próbáltam vagy 2-3x de nem vagyok annyira kocka hogy bírtam volna vele.

    Viszont amit a windows művel, az néha földhözvágósan idegesítő. Ott kezdődik, hogy a céges gépemen nekem (és kollégáimnak is) a legegyszerűbb hozzáférést ahhoz a tizennéhány spec programshortcuthoz amit használunk, az asztalon való elhelyezés biztosítja. Ez a telibevágott windows rendszeresen fogja és leszórja az összes ikont a display sarkába... MIÉRT??
    A win 10 meg aztán már párszor szopatott azzal, hogy ügyfélnél bekapcsolom a gépet és a nyomorult akkor fejezi be a kicseszett frissítést... és ez csak két hirtelen példa, tuti hogy jóval több libanyak van a windowsban. :((
    Sajna a céges gép marad, de mivel a telekomtól el tudtam hozni az Airt részletre, így bevállaltam, hátha legalább otthon nem lesz copás a windózzal (az meg aztán a másik fele, hogy jelenleg ez a legerősebb gép a háztartásban) :U

    Ide kívánkozik azért az is, hogy csak most ismerkedem a maccel, szóval ki tudja mikor válik belőlem egyszercsak macguru :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák