Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz bmwk1200s #50718 üzenetére

    Köszi, a disk warrior kivételével lefuttattam mindent, nem segített. A gyári lemezellenőrzést is amit javasoltál.
    Most olyan állapotban vagyunk, hogy a boot már normál idejű volt, aztán úgy működik a gép, hogy pár másodpercig megy minden rendben, normál megszokott sebességgel, aztán pár másodpercre minden iszonyatosan lelassul, akár még strandlabdázik is, utána megint minden jó pár másodpercig és ismétlődik az egész.
    A lassúságot érzékeltetni például azzal tudom, hogy mikor új tabot nyitok a safariban, akkor megjelennek ugye az oldalak ikonjai az üres lapon. Nos ez rendszerint nem érzékelhető sebességgel jelenik meg, hanem azonnal minden oldalé, jelenleg viszont kb 3 másodpercenként egy ikon.

    Esetleg hagyjam most futni a gépet egy ideig csak úgy, hogy hátha alakulgat? Az, hogy a boot gyors volt az biztató, de utána sajnos megint lelassult minden.

    Példa még, ez a topik van egyedül megnyitva a safariban. Nem a hsz szerkesztő ablak, csak simán a topik. Semmilyen dinamikus tartalom nincs egyáltalán, csak a szöveges tartalom, és ez az 15% procifoglalást, mármint a safarinak ez az egy tabja a tevékenységfigyelő szerint. Kattintok az OK gombra a hsz író ablakban, rákattintottam, eltelik 2 másodperc, és veszi a kattintást, villámgyorsan elmegy a hsz és betöltődik az oldal. Utána pár másodperccel később megint egy csigalassú fázis fogad.

    Szerk.: a topik ablakának megjelenítése felment 26.1% procifoglalásra, szerintem egy core i5 procinál ez még egy flash oldal esetén se lenne normális, nem hogy egy statikus szöveges oldal esetén.

    Szerkesztés után 36.1%... kíváncsi vagyok, felmegy-e 100-ig. Valami nagyon nincs itt rendben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák