Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz NGA #24207 üzenetére

    Erről beszéltem, SSD nélkül ne is várd,h használható legyen a gép, de nem a levegőbe beszélek, SSD-vel teljesen használható volt még a 6 éves iMacem is...
    Nem kell ehhez jósnak lenni, elég a trendeket megfigyelni ahelyett,h a nagy semmire alapozott elnagyzott kritikákat tenne az ember :U
    Mivel még a 6-7 éves modellek is támogatva vannak, így a nullához konvergál annak az esélye,h 2-3 év múlva ne legyen már támogatott bármelyik mai modell is.
    SSD-nek semmi baja nem lesz 2-3 év után, én szintén tapasztalatból tudom ezt és veled ellentétben nem csak puffogtatok nagy "igazságokat"...
    Egyszer biztos megkapja az Air a retina kijelzőt, de az nem mostanság lesz és semmi hatással nem lesz a mostani modellek életciklusára.
    Az meg megint szinte biztos,h maradnak az Intelnél, mivel jelenleg nincs reális alternatíva, ráadásul badarság lenne cserélni, mert ahhoz kernelcsere is kéne, ami nem olyan egyszerű mulatság és semmi nem szól az Intel procik használata ellen.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák