Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    Sziasztok! Aki felvetette a monitor dolgot annak üzenem ,hogy majd jövőhét elején megmondom mi újság 21:9 fronton mert ma rendeltem egy LG 34um88p.3440*1440p a felbontása.Egy hétig keresgéltem kutattam olvasgattam hogy milyen legyen a 2015 Early macbook pro 13'hoz amit tavaly vettem de bevallom kicsi nagyon a kijelző!27-ben gondolkoztam meg 4K ban mivel meghajtja elvileg.Aztán az Extrém Digital oldalán ma belefutottam akciósan 169 e ft ért leárazva!Sima TN panelos QHD kat adnak ennyiért nem IPS 34" ost.Majd kiderül milyen is lesz élőben vele az élet! :) De szerintem nem fogok benne csalódni.Asztali gépet csinálok belőle vettem hozzá apple billentyűzetet meg egeret is (Azt mikor megvettem a gépet).Valaki a használtalmán eladta vadi új promos termék csak nincsen doboza meg töltőkábele de fóliás vadi új (20-ért baráti szerintem).A kábel is úton van a monitorhoz mert szerintem nem lesz benne Thunderbolt kábel pedig van kettő csatlakozója is.Mondjuk a kábelt egy másik monitor miatt rendeltrm de ehez is jó lesz Displayport displayport mini(alias Thunderbolt ha jól tudom)!Szóval egy laptoptartó álványt is vettem amiben az oldalán fog állni.Még egy hangszoró pár kellene ,hogy milyen is legyen abba egy kis segítséget esetleg elfogadok nem szeretném horror áron max 40 ért de tudjon bluetoothot is.Apropó ha azon keresztül csatlakoztatom a lapival akkor átmegy a hang??Nem a monitor kabelen fog?Le veszem a monitoron a hangot az segít majd rajta??Vagy csak jacken fogja átadni a hangfalaknak?Minden segítséget köszönök előre is.Remélem nem sikeredett hosszúra a történet. :)

Új hozzászólás Aktív témák