Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7742 üzenetére

    SPOILER (hoffmannak is. :P )

    Az már Yamamamamamamoto főkapitány "kegyes" döntése volt, nem? Mármint Eper (Ichigo) ki-be járása... Ha jól tudom, kezdetben nem is tudták, hogy Ichigo rendelkezik lidérc erőkkel is... bár már fene se tudja már. Amúgy az új 46-ok tanácsáról se sokat tudni. Remélem az elkövetkezendőkben megtudjuk majd a szerepüket, meg erről a lelkek világa felett álló "királyságról" is kiderülnek majd a dolgok, ahová Aizen be akart hatolni a "kulccsal". No meg Isshinnel és Ishida apjával is vannak még kérdések, szóval... közel sincs még vége a sztorinak Aizen pusztulásával és ki tudja, lehet hogy van a bankai-on is túl valami hatalmas erő. :)) De valószínűleg még ez is sokára lesz, 4-5 évnyi anyag után.

    Egyébként a 46-ok közé nem kapitányi szint felett álló shinigamik politikuskodnak? Valami ilyesmi rémlik nekem, de szerintem rosszul emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák